Microsoft Windows Server 2025 Datacenter, elektronická licence, nová licence

 
 

Nadcházející verze Microsoftu, Windows Server 2025 Datacenter, je navržena tak, aby předefinovala prostředí správy serverů a IT infrastruktury a klade důraz na bezproblémovou kombinaci hybridních a adaptivních cloudových technologií. Tato iterace je důkazem odhodlání společnosti Microsoft k inovacím, řízené zpětnou vazbou a vyvíjejícími se potřebami moderního prostředí IT.

Dostupnost Objednáno
Cena 99 917 Kč bez DPH
120 900 Kč    
Kód produktu 950
Značka Microsoft - nová licence
Kategorie SERVER
Záruka 2 roky
 

Nové paradigma ve správě serverů a integraci cloudu

Windows Server 2025 Datacenter zavádí revoluční funkce, jako je Windows Server Hotpatching, které správcům umožňují bezproblémově používat aktualizace bez restartování, což výrazně zvyšuje dostupnost a zabezpečení. Vývoj se rozšiřuje na základní služby s další generací Active Directory a SMB, což znamená podstatná zlepšení ve správě síťových zdrojů a bezpečnostních protokolů.

Bezprecedentní bezpečnost a výkon

Zabezpečení zaujímá přední místo v systému Windows Server 2025 s komplexními vylepšeními navrženými k posílení infrastruktury IT proti vznikajícím hrozbám. Integrace TLS 1.3 pro LDAP přes TLS, prosazování zásad LDAP a přechod na šifrování AES pro změny hesel jsou příkladem kroků, které Microsoft dělá směrem k bezpečnějšímu prostředí. S tím jsou spojena vylepšení výkonu přisuzovaná optimalizaci enginu Jet Blue, která slibuje zvýšení efektivity databázových operací v rámci Active Directory a ukazuje odhodlání společnosti Microsoft ke spolehlivosti a rychlosti.

Pokroky ve správě dat a virtualizaci

Zařazení Hyper-V & AI znamená významný skok směrem k využití umělé inteligence ve virtualizaci s cílem zefektivnit správu zdrojů a analýzu. Zaměření na kritická data a úložiště mezitím znamená, že Windows Server 2025 nabídne robustní řešení pro přístup k datům a jejich ukládání a zajistí spolehlivost a zabezpečení pro základní aplikace.

Windows Server 2025 Datacenter je umístěn tak, aby způsobil revoluci v serverových operačních systémech a nabízí sadu vylepšení, která uspokojí požadavky současných IT prostředí. Prostřednictvím kombinace zabezpečení, výkonu a inovativních funkcí správy se Microsoft snaží dodávat serverovou platformu, která zvyšuje flexibilitu, zabezpečení a efektivitu pro podniky i IT profesionály.

Typ licence: ESD
Typ licencování: per CORE
Počet CORE: 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: