SharePoint Server 2019

 
 

SharePoint Server 2019

 
Dostupnost Na dotaz
Cena 172 008 Kč bez DPH
208 130 Kč    
Kód produktu 903
Značka Microsoft - CSP
Kategorie CSP
Záruka doživotní
 

SharePoint Server 2019 umožňuje organizacím vytvářet webové stránky pro sdílení informací s ostatními, spravovat dokumenty od začátku do konce a publikovat sestavy, které vám pomohou lépe se rozhodovat. Tato verze přidává novou hodnotu pro koncové uživatele, IT a vývojáře. Pro koncové uživatele přináší SharePoint Server 2019 nové, moderní možnosti. IT profesionálové uvidí lepší výkon a škálovatelnost se zjednodušenou správou. A vývojáři nyní budou moci vytvářet pro cloudová i on-premise prostředí s hlubší integrací SharePoint Framework.

Licencování SharePoint 2019
SharePoint podporuje intranetové, extranetové a internetové aplikace z jediné integrované platformy. Konkrétní licence, které potřebujete, závisí na třech faktorech: jaké funkce se používají, jak je SharePoint nasazen a kde je systém hostován. Podmínky, jak můžete software používat, jsou definovány v dokumentu Produktové podmínky.

SharePoint Online je licencován na základě jednotlivých uživatelů. SharePoint Online si můžete zakoupit jako samostatný plán nebo jako součást plánů Microsoft 365.
Pro On-Premises jsou intranetové stránky licencovány pomocí modelu Server/CAL (Client Access License). SharePoint Server 2019 je vyžadován pro každou spuštěnou instanci softwaru a licence CAL jsou vyžadovány pro každou osobu nebo zařízení přistupující k serveru SharePoint.
SharePoint Standard CAL: Standard CAL poskytuje základní funkce SharePointu
Weby: jediná infrastruktura pro všechny vaše firemní weby
Komunity: integrovaná platforma pro spolupráci
Obsah: správa podnikového obsahu (ECM) pro masy
Vyhledávání: vyhledávání lidí a odborných znalostí, vizuální náhledy, nejlepší vizuální sázky
SharePoint Enterprise CAL: Enterprise CAL poskytuje plné možnosti SharePointu
Weby: jediná infrastruktura pro všechny vaše firemní weby
Komunity: integrovaná platforma pro spolupráci
Obsah: ECM pro masy
Vyhledávání: standardní funkce vyhledávání plus extrakce entit, vyhledávání videa, doporučení položek
Obchodní řešení (zahrnuje Access Services a InfoPath Services)
Business Intelligence pro každého (zahrnuje Power View, PerformancePoint Services, Excel Services a Visio Services)
Zdroje
Prohlédněte si funkce dostupné v SharePointu 2019 pro SharePoint Online i místní.
Zdroje IT profesionálů, které budete potřebovat k vyzkoušení SharePoint 2019 pro místní prostředí, včetně podrobností o instalaci, upgradu, migraci a službách.
Poznámky
SharePoint Enterprise CAL je doplňková: pro přístup k funkcím Enterprise Edition SharePointu musí mít osoba/zařízení jak SharePoint Standard CAL, tak SharePoint Enterprise CAL.
V SharePointu 2019 pro scénáře extranetu a internetových stránek nejsou pro externí uživatele vyžadovány žádné licence CAL.
Externí uživatelé znamenají uživatele, kteří nejsou zaměstnanci vašich nebo vašich přidružených společností ani vaši nebo vaši přidružení dodavatelé na místě nebo agenti na místě.
Zákazníci služby SharePoint 2013 se Software Assurance (SA) mohou využít práva na downgrade multilicencí ke spouštění bitů SharePointu 2013 s užívacími právy SharePoint 2019.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: